TARİHÇEMİZ

2005

Türkiye'nin çeşitli bölgelerin'de Mühendislik ve Genel Müteahhitlik altında ülkemizin ihtiyacı olan Konut, Villa, Fabrika, A.v.m. Otel inşaatları üretmek için yola çıktık.

2007

2007 yılında sahip olduğumuz değer ve ilkelerle kurumsal yapımızın temelleri atılmıştır.

2009

İstanbul'da Genel Müteahhitlik hizmetleri kapsamında KİPTAŞ MALTEPE HİLAL KONUTLARI ve KİPTAŞ DRAGOS KONAKLARI Projeleri tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.

2011

İstanbul'da Genel Müteahhitlik hizmetleri kapsamında MARMARA FORUM A.V.M. ve ÖNAY GARDEN Projeleri tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.

2013

İstanbul ve Muğla Bodrum'da Genel Müteahhitlik hizmetleri kapsamında MANDARİN ORİENTAL EVLERİ, RAMADA ENCOR ve NEV-i EVLER Projeleri tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.

2014

İstanbul'da Genel Müteahhitlik hizmetleri kapsamında MİLPARK PLUS, PRİME SUİT ve ENESLER ÖRME Fabrika Projeleri tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.

2015

İstanbul'da Gayrimenkul Geliştirme ve YAP-SAT alanın'da İSİS RUMELİAN APARTMENS ve İSİS PARK EVLERİ Projeleri tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.

2016

İstanbul'da Genel Müteahhitlik hizmetleri kapsamında BAHÇEŞEHİR KONAKLARI 1.2.3. Etap'tan oluşan projeler tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.

2018

İstanbul'da Gayrimenkul Geliştirme ve YAP-SAT alanın'da İSİS RESİDENCE ve Genel Müteahhitlik hizmetleri kapsamında ONUR PARK LİFE 1 projeleri tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.

2019

İstanbul Göktürk'te Genel Müteahhitlik hizmetleri kapsamında KORAY BİANCO projesi tamamlanmış ve teslimatı yapılmıştır.

2020

Şirketimiz Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ( E ) Grubu Müteahhitlik Yetki Belgesi Sahibi Olmuştur. Bodrum Ortakent'te Gayrimenkul geliştirme ve YAP-SAT alanında MİDPOİNT-CENTER Projemiz devam etmektedir.